Porady odnośnie oszczędzania okiem studentki z Warszawy

czwartek, 26 listopada 2015

Najdroższe potrawy świata

01:16 Posted by porady.direct
Oszczędzacie najedzeniu. Mam nadzieję, że stosujecie się do wskazówek, nie szalejecie na wyprzedażach czy nie kupujecie na zapas. Okazuje się, że jedzenie może kosztować więcej niż niejedna wypłata. Dziś nie będziemy oszczędzać, poznamy najdroższe potrawy świata. Od czasu do czasu można pozwolić sobie na oderwanie się od obowiązków i kosztować, jedynie wirtualnie, inaczej wyskok taki zrujnuje nasz budżet.

Wołowina na ruszt

Ile dalibyście za kilogram wołowiny, 30 32 złote? Wołowina Kobe kosztuje 1200 złotych, a jej bardziej wykwintna odmiana aż 8000 zł/kg. Cena ma odzwierciedlenie w rasie krów, Wagu hodowane są w specjalny sposób. Nie piją wody tylko piwo, pasza produkowana jest ze specjalnych zbóż, a w skórę zwierząt wciera się sake. Takie traktowanie ma zapeklować mięso jeszcze przed ubojem.

Tuńczyk – różowa ryba

Mięso tuńczyka błękitonopłetwego może kosztować nawet 25 tysięcy za kilogram. Najdroższe jest sushi, za sztukę można zapłacić 1000 złotych. Odłowy tuńczyka prowadzone są raz w roku, ryby te są bardzo rzadkie, jedna sztuka może ważyć nawet 200 kilogramów. 222 kilogramowa sztuka została wylicytowana za 1, 3 miliona złotych. 

Ziemniaki La Bonnotte


Ziemniaki nawożone algami morskimi, smakują tak jak by były już osolone. Woda, którą podlewane są uprawy dostarcza ziemniakom cennych soli mineralnych. Odmiana uprawiana jest na jednej z francuskich wysp, zbiory sięgają jedynie 100 ton. Cena za kilogram wynosi ponad 2000 złotych. 

Kawior

W zestawieniu nie mogło zabraknąć ikry z jesiotra. Puszka ważąca 150 gram kosztuje 25 tysięcy. Odmiana Almas zapakowana jest puszkę wykonaną ze złota. 

Czekolada

Kakao dobre jest na wszystko, a za kilogramową paczkę czekoladek Chocopologie trzeba zapłacić 5200 dolarów. Swój smak zawdzięczają owocom kakaowca Valrhona i czarnych trufli. 

Grzyby Matsutake

Gąska sosnowa, pod taką nazwą znane są w rodzimej Japonii. Ten rzadkich gatunek rośnie tylko w niektórych regionach i to o określonych porach roku. Niewielka porcja to koszt 1000 dolarów.