Zakochaj się!!!

Jeśli jesteś samotna, nie czekaj, aż uczucie samo zapuka do Twych drzwi Wyjdź mu na przeciw. 

Miłość nadaje naszemu życiu sens, sprawia, że codziennie rano chce się nam wstać z łóżka, napełnia nas energią i napędza do działania... Jeśli jesteś samotna i ten fakt bardzo Ci doskwiera, zamiast czekać, aż miłość sama zapuka do Twych drzwi, wyjdź jej na spotkanie. Oto kilka cennych rad, które pomogą Ci do tego spotkania doprowadzić... a ja nie mogła mię oprzeć z okazji walentynek by napisać coś o miłości. ZAPOMNIJ O SWOIM WIEKU

Raz na zawsze wykreśl ze swojego słownika zdania: „Jestem na to za stara" i „W moim wieku to już niemożliwe". Pamiętaj, że na miłość nigdy nie jest za późno. To nieprawda, że zdarza się ona tylko dwudziestolatkom. Pomyśl o tym, jak w poszukiwaniach partnera możesz wykorzystać to, co dojrzałość przyniosła Ci najlepszego świadomość swoich oczekiwań, lepszą znajomość samej siebie i bogate doświadczenie życiowe. Masz wiele do zaoferowania, dokładnie wiesz, czego pragniesz, a czego już nigdy nie chciałabyś doświadczyć. To wielki atut! Musisz tylko uświadomić sobie, że metryka z miłością nie ma kompletnie nic wspólnego! 

Rozglądając się za tym jedynym, nie skupiaj się wyłącznie na swoich rówieśnikach i mężczyznach od Ciebie starszych. To poważnie zawęża krąg poszukiwań i zmniejsza Twoje szanse na znalezienie miłości. Coraz więcej dojrzałych kobiet wiąże się z młodszymi partnerami i są to związki tak samo trwałe i udane, jak inne. Nie myśl, że tylko amerykańskie celebrytki są w stanie oczarować młodszego wybranka, który wygląda jak młody bóg. Ciebie też na to stać! Wydaje Ci się, że z młodszym mężczyzną nie znalazłabyś wspólnego języka? Że wiek to bariera nie do pokonania? Nie przekonasz się, jeśli nie sprawdzisz tego na własnej skórze!

ZREZYGNUJ Z KSIĘCIA Z BAJKI

Nie ma się co oszukiwać, idealni faceci nie istnieją. Nawet ci z idyllicznych komedii romantycznych mają swoje wady. Dlatego zamiast czekać na księcia z bajki, który uwolni Cię z wieży samotności, obniż nieco poprzeczkę swoich oczekiwań. Nie chodzi o to, byś rzuciła się w ramiona pierwszemu lepszemu, który stanie na Twojej drodze, ale byś dała szansę mniej atrakcyjnemu mężczyźnie o wielkim sercu, gorzej od Ciebie wykształconemu czy trochę niższemu, a nawet biedniejszemu, bo przecież chodzi o to by raz oszczędzać prąd, razem oszczędź gaz co może scalić związek, chodź nie jest romantyczne. Możesz się bardzo miło rozczarować!

FLIRTUJ OD RANA DO WIECZÓR

Nie wstawaj z łóżka z postanowieniem, że to właśnie dziś musisz „upolować" męża. To tak nie działa! Zamiast tego bądź miła dla wszystkich mężczyzn, którzy na to zasługują. Uśmiechnij się do listonosza, skomplementuj kolegę z pracy, powiedz dobre słowo mechanikowi, który naprawił Twój samochód. Bądź kokietką, pełną magnetycznego czaru, z nieodłącznym uśmiechem na twarzy. Flirtuj od rana do wieczora. Bądź świadoma swojej kobiecości i na każdym kroku ją podkreślaj. Flirt nie musi do niczego prowadzić, za to może być początkiem wielkiej miłości.

WYCHODŹ z DOMU SAMA

Z badań wynika, że 3% samotnych kobiet regularnie bywa w kinie, na wystawach czy pubach w pojedynkę. Oczywiście, że z koleżankami przy boku jest raźniej, ale... szanse na to, że kogoś poznasz, spadają. Przede wszystkim wtedy skupiasz się na rozmowach i zabawie z przyjaciółkami, więc nie zwracasz uwagi na innych, zwłaszcza na obcych. Poza tym grono dobrze bawiących się pań bywa dla samotnego mężczyzny onieśmielające. O wiele łatwiej potrafi nawiązać kontakt z samotną kobietą. Dlatego zwiększaj swoje szanse i wychodź z domu sama. Być może za pierwszym razem będziesz czuła się nieswojo, ale... trening czynią mistrza!

SPRÓBUJ ŁOWÓW ONLINE

Obalamy mity! To nieprawda, że w sieci poznają się tylko nastolatki i że na portalach randkowych mężczyźni szukają wyłącznie jednorazowych przygód. Na tych najpopularniejszych, a więc darmowych, bez problemu znajdziesz kochanka w dowolnym wieku. Jednak gdy szukasz partnera zdecydowanego na trwały związek, skorzystaj raczej z profesjonalnych internetowych biur matrymonialnych, uważaj na oszustów, sprawdzaj ludzi na portalach społecznościowych, tak jak sprawdzasz opinie o sprzedawcach

NAJBARDZIEJ SŁUCHAJ SIEBIE, MNIEJ INNYCH

Wiele kobiet zwraca uwagę na to, co mówią ich bliscy. Chcą, by partner podobał się przyjaciółce, rodzicom i znajomym. Kiedy więc słyszą krytykę z ich strony, od razu skreślają ewentualnego kandydata. Zastanów się, czy nie robisz podobnie. Niewykluczone, że za bardzo przejmujesz się opinią innych ludzi. Czas z tym skończyć, bo w ten sposób możesz obrzydzić sobie każdego mężczyznę, nawet idealnego!

BĄDŹ ELASTYCZNA. OTWÓRZ SIĘ NA LUDZI

Czasami zwracamy uwagę na fasadę, a pomijamy wnętrze. Dlatego warto wsłuchać się w siebie, w ten sposób odróżnisz rzeczy ważne od drobiazgów. Patrz na to, co masz w sercu. Nie skreślaj od razu mężczyzny, który zarabia mniej od Ciebie lub ma tatuaż. Tatuaż nie czyni kryminalistą, podobnie jak łańcuszek z krzyżykiem niekoniecznie jest znakiem przyzwoitego człowieka, dość stereotypów, takich, jak duże urządzenia do duże zużycie prądu.

Popularne posty