Oszczędzamy w wolnym czasie

Wakacje, gorąca bądź pada, nie wiemy co nas czeka tego lata. Przygotowałam więc kilka sposobów na to by latem się nie nudzić i nie wydać wiele.

Rozpocznę bardzo energicznie, bowiem od roweru. Każdy
z nas ma to wspaniałe napędzane siłą mięśni urządzenie, zadbaj o to by twój pojazd był wyposażony w odpowiednie elementy takie jak dzwonek i światła na dłuższe wycieczki przyda się pompka. Ruch, widoki, adrenalina, a wszystko za darmo, wsiadasz jedziesz gdzie cię oczy i nogi poniosą.

Rolki podobnie jak rower, jednak na rolkach nie pojedziecie już tak daleko. Zmęczenie, brak porządnych dróg rowerowych czy chodników sprawi, że rolki dobre są by pozwiedzać miasto, czasem lepsze od dusznych (płatnych) taksówek.

To co podoba mi się najbardziej – piknik – jedzenie – natura – leniuchowanie, dojazd w odpowiednie miejsce i wygodny kocyk. Chcecie pobawić się w Master Szefa, niech każdy ugotuje coś zdrowego i lekkiego. W upalne dni piknik może trwać cały dzień, przestrzegam pływanie na dzikich kąpieliskach zabronione.

Wypad do znajomych, najtaniej objeść kogoś a może i postawi coś na krzywą buźkę. Rozmowy zabawy, tak można oszczędzać cały rok, jeden tylko warunek – wielu gościnnych znajomych.

Dzieci mają lepiej czasem szkoły czy domy kultury organizują wycieczki i wypady w miejsca kultury, pokazy tańca czy muzyki. Nie wszystkim pociechom to odpowiada, nie wiem co lepsze wysłanie dziecka pomimo chęci czy pozostawienie przed komputerem.

Jeśli jednak ty szukasz rozrywki to Internet jest jej pełen, lato to czas festynów, pielgrzymek czy pokazów można na nie liczyć w dużych miastach.

Popularne posty