Nowe trendy, nowe pomysły

Nowy trend zaczyna pojawiać się w dzisiejszym nowoczesnym świecie, dzięki Internetowi. Tendencja ta jest już widoczne, że ludzie zaczynają pisać do firm,  w celu otrzymania darmowych produktów. W ciągu ostatnich kilku miesięcy, śledziłam amerykańskie blogerki  i inne strony internetowe, które mówią nam o swoich wynikach. Jakich wynikach ano tysiące ludzi donosi o  wspaniałych rezultatach. Może wydawać się to  skandaliczne, ale naprawdę działa. O czym mowa ano o masowych prośbach o przysłanie darmowych próbek kosmetyków. Pewien użytkownik wysłał maile, listy z prośbą o otrzymanie darmowych kosmetyków, w ślad za jego eksperymentem poszli inni. Okazali się, że firmy mają naprawdę duże budżety reklamowe a reklama skupia się właśnie na wysyłaniu kosmetyków do zainteresowanych.
Większość blogów i stron internetowych donoszą, że otrzymali najwięcej darmowych próbek kosmetyków i firm trudniących się kosmetykami do makijażu. Dlaczego tak jest?
1.Próbki produkcyjne pełnowymiarowa kosmetyków są stosunkowo tanie, że firmie tak łatwo mogą sobie pozwolić, aby wysłać próbki do klienta.
2.Budują bazę przyszłych klientów, po to by wykorzystać ją do przyszłych celów reklamowych.
3.Firmy kosmetyczne zwykle zawierają próbki swoich najnowszych produktów jeśli ich nie rozdysponują stracą, bo po co mają one zalegać w magazynach, mają one też okres wartości.
Warto ulegać temu fenomenowi? Czy patrzeć na ten proceder przez palce? Sama nie wiem, czy w Polsce by to zadziałało, nie często otrzymuję darmowe próbki, nawet jeśli o nie zapytam to otrzymam odpowiedź, że takowe są wystawione i trzeba się z nimi zapoznać na miejscu. Oczywiście nie jest to dobre rozwiązanie lepiej zobaczyć jak dany kosmetyk działa przez kilka dni, jak zachowuje się w dzień czy w nocy.
Najprostszym i najlepszym sposobem, aby otrzymać bezpłatne próbki z firm jest napisać do nich. Znajdziesz tu zaskakująco łatwo zrobić, ponieważ firmy są bardzo chętni do wysyłania próbek. Nie ma potrzeby, aby wypełnić ankiety i kwestionariusze podejrzanych, które zwykle wynieść niczego i należy unikać. Oto krok po kroku, aby informacje, jak to zrobić.
1.      Pobierz listę firm i adresów
2.      Napisz na e-mail / list
3.      Wyślij je i odbierać!

Pierwsza część pisania i procesu odbierającego jest zdecydować do kogo i o co piszemy. Istnieją dosłownie setki firm na całym świecie, które potencjalnie mogłyby wysłać próbki, więc nie czujcie się ograniczeni. Osoba, która dzieli się swoimi doświadczeniami i może polecić niektóre firmy to na ich czele znalazły się:
·         Carmex - Znane wysłać próbki w USA
·         Burts Pszczoły - można wysłać próbki w USA
·         DermOrganic - Wyślij wiele próbek
·         REN - Wyślij próbek
·         Juara - czasami można wysłać próbki

Nie wiem czy firmy te poszły by na to by wysłać próbki do Polski, Jeśli tak to gratuluję, ja na ten moment nie mam zamiaru testować tego sposobu. Dzielę się nim tylko ze względu na to, że jest to dobry sposób na oszczędzanie, jeśli mamy w domu pełno markowych kosmetyków to po nie musimy kupować nowych, warto więc sprawdzić czy metoda ta działa na firmy Polskie. Swoją droga szukałam na ten temat ale jakoś nie wiele udało mi się odnaleźć. 

Popularne posty